BOROWINA I PEELINGI

KALASOL - PEELING całego ciała
Przed każdym zabiegiem zalecamy do skorzystania z peelingu ciała dla lepszego wniknięcia substancji aktywnych. Peeling z przyjemnymi nutami zapachowymi do wyboru przed zabiegiem.
Kolasol jest preparatem naturalnym uzyskanym z połączenia soli mineralnej z naturalnym białkiem w postaci kolagenu. Sól jest źródłem mikro i makroelementów mineralnych, między innymi wapnia, magnezu, sodu, potasu.
Po peelingu skóra jest oczyszczona, gładka i odświeżona przygotowana do dalszej pielęgnacji. Możliwość dobrania nuty zapachowej.
Przebieg zabiegu: Peelingujący masaż ciała (czas samego peelingu ok 20 min.), zmycie peelingu pod prysznicem, wmasowanie balsamu.
69,00zł – cena regularna
39,00 zł – cena promocyjna przy dodaniu peelingu do dowolnego pakietu SPA lub okładu.

39 zł - plecy
49 zł - brzuch, uda, pośladki
RPLASTER BOROWINOWY – DZIAŁANIE MIEJSCOWE PLASTER 20X35CM
Ciepły plaster borowiny przyłożony na obszar 20x35cm np. na okolice kręgosłupa, dłonie, stopy, kolana. Przykrycie folią, kocem termicznym i kołderką. Czas zabiegu 30 min.
Więcej...
20,00 zł
CZARNE ZŁOTO – BOROWINA okład 30 min.
Ciepły okład borowinowy na całe ciało z owinięciem folią.
Naturalne substancje organiczne zawarte w borowinie, jak kwasy huminowe, białka, enzymy, estrogeny, fitohormony i żywice działają przeciwzapalnie, bakteriostatycznie, regenerują uszkodzone tkanki, zwiększają ukrwienie, uaktywniają reakcje enzymatyczne w tkankach oraz rozluźniają napięcie mięśniowe i zmniejszają ból. Przebieg zabiegu: okład z ciepłej borowiny nałożona na całe ciało (przód, tył), owinięcie w folie, przykrycie kocem termicznym i kołderką. Po upływie 30 minut borowinę trzeba spłukać wodą pod prysznicem. Przed zabiegiem zalecamy skorzystania z peelingu ciała dla lepszego wniknięcia substancji aktywnych.
Więcej...
40,00 zł - plecy

60,00 zł - brzch, uda, pośladki

59,00 zł - twarz, szyja dekolt

89,00 zł - całe ciało
GLYCO TERAPIS PEELING STÓP
Zabieg złuszczający zrogowaciałą skórę stóp. Stopy stają się delikatne, gładkie i nawilżone.
Przebieg zabiegu: przygotowanie stóp za pomocą tarki, peeling, eksfoliacja, maska, wmasowanie kremu.
99,00 zł
ASCORBIC TERAPIS - Zabieg rozjaśniający na dłonie
Złuszcza martwe komórki naskórka , pobudza procesy regeneracji i odnowy. Kwas askorbinowy jest przeciwutleniaczem, chroni komórki skóry przed wolnymi rodnikami , opóźniając proces starzenia się. Delikatnie rozjaśnia przebarwienia, wyrównuje koloryt skóry, nawilża, optymalnie zwiększa napięcie skóry. Najlepsze efekty osiąga się po 8-10 zabiegach co 7/14/28 dni w zależności od stopnia w jakim ma być skóra rozjaśniona. Zaleca się wykonanie takiego cyklu raz w roku.
Pierwszy zabieg z gratisem (krem 50ml SPF30 z linii kosmetyków wykonywanych w gabinecie) 130,00 zł kolejny zabieg 100,00 zł