ODCHUDZANIE

Lipoliza bezigłowa
10 zabiegów spalania tkanki tłuszczowej (1 partia ciała).
Lipoliza bezigłowa jest innowacyjną metodą redukcji tkanki tłuszczowej, w której wykorzystuje się elektrody przewodzące prąd, stymulujący mięśnie do pracy, przez co przyspieszony jest metabolizm tłuszczów. Lipoliza bezigłowa to inaczej alternatywa dla klasycznej liposukcji. Po codziennej 10dniowej sesji można otrzymać efekt -2 cm w obwodzie. Po zabiegu ważne jest nawadnianie organizmu. Zabieg polega na przyłożeniu czterech elektrod na wybraną część ciała. Lipoliza rozbija tkankę tłuszczową, stymuluje pracę mięśni, pobudza przemianę materii i krążenie krwi. Zabieg uelastycznia i ujędrnia skórę, pomaga także zredukować rozstępy i cellulit.
99,00 zł
Pakiet 10 zabiegów po 20 min

149,00 zł
Pakiet 10 zabiegów po 30 min z prądami Kotz'a
Masaż odchudzający bańką chińską wybranej części ciała + zabieg lipolizy bezigłowej
Masaż rozpoczyna się od przegłaskania i roztarcia wybranej części ciała po czym następuje masaż próżniowy bańką chińską. Masaż poprawia ukrwienie i poprawę przepływu chłonki przez naczynia limfatyczne czyli działa również drenująco. Masaż widocznie poprawia jędrność i sprężystość skóry, stosowany systematycznie w seriach widocznie redukuje cellulit i zbędne kilogramy. Lipoliza bezigłowa to zabieg przy użyciu prądów jest alternatywą dla klasycznej liposukcji
49,00 zł

5x 199,00 zł

10x 349,00 zł
Masaż odchudzający bańką chińską całego ciała + zabieg lipolizy bezigłowej na wybraną partię ciała. 120,00 zł

5x 500,00 zł

10x 900,00 zł
Masaż sportowy
Intensywny, masaż na naprzemiennie napiętych i rozluźnionych mięśniach. Polega na szybkich oklepujących, ugniatających i roztrząsających ruchach. Działa mocno przekrwiennie i doleniająco na mięśnie, uelastycznia skórę, pomaga z usunięciem cellulitu i pobudza do spalania tkanki tłuszczowej. Nie jest to masaż relaksacyjny, po masażu może wystąpić zakwas mięśni co sugeruje jego intensywność i skuteczność.
brzuch:
49,00 zł
5x 199,00 zł
10x 349,00 zł

uda:
69,00 zł
5x 299,00 zł
10x 549,00 zł
NOWOŚĆ! Fala uderzeniowa – uderzenie w cellulit!
Zabieg falą z masażem modelującym i serum z alg laminaria digitata.
Zabieg leczy nawet cellulit zwłókniały III i IV stopnia oraz niweluje miejscową otyłość.
Więcej...

Brzuch i boczki

1x 90,00 zł
5 x 400,00 zł
10x 750,00 zł

Uda i pośladki

1x 120,00 zł
5x 550,00 zł
10x 990,00 zł
ALGOSLIM całe ciało
Odchudzający ręczny masaż ciała, serum z alg, bodywrapping z wyszczuplającym algowym serum, koncentrat na cellulit. Przy zabiegu odczuwa się przyjemne chłodzenie.
99,00 zł 1h
149,00 zł 1,5h z opcją bodywrapping (owinięcie folią)
ORANGE TERAPIS – zabieg antycellulitowy
Przebieg zabiegu:
Zabieg przeznaczony do skóry z nadmiarem tkanki tłuszczowej i objętej cellulitem. Bardzo intensywny zabieg przeciwcellulitowy z ogromną ilością skoncentrowanych naturalnych składników zwalczających cellulit. Przebieg zabiegu: pomarańczowy peeling solny z minerałami z Morza Martwego, na tak przygotowaną skórę nakładany jest sorbet pomarańczowy antycellulitowy, który posiada właściwości odnawiające, stymulujące i wzmacniające napięcie tkanek. Sorbet wprowadzany jest ultradźwiękami na brzuch, uda, pośladki co skutkuje dogłębnym wprowadzeniem substancji aktywnych w głąb skóry docierając do tkanki tłuszczowej. Po ultradźwiękach owijamy ciało folią tzw. bodywrapping co spowoduje mikro saunę i zatrzyma substancje aktywne w skórze działając jeszcze skuteczniej. Na koniec wykonany jest masaż odchudzający.
149,00 zł 1,5h - brzuch, uda, pośladki

200 zł 2h - całe ciało
ORANGE TERAPIS – szybkie odchudzanie 1h
Zabieg jak wyżej zredukowany do peelingu i masażu antycellulitowego na brzuch, uda i pośladki serią kosmetyków ORANGE TERAPIS.
89,00 zł
ORIENTAL SPA – Błotny zabieg wyszczuplający
Termoaktywny zabieg przeznaczony do skóry objętej cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Peeling solny przygotowujący skórę do zabiegu, nałożenie termoaktywnego preparatu z silnie zmineralizowanego czarnego błota z Morza Martwego z ekstraktem z alg morskich, imbiru, l-karnityny, czerwonej herbaty Pu-Erh, guarany, nostrzyka i kofeiny, owinięcie folią – bodywrapping. Intensywnie wzmacnia napięcie skóry, zmniejsza objawy cellulitu, redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej. Na koniec wmasowanie ujędrniającego preparatu. Zabieg na brzuch, uda i pośladki lub całe ciało.
119,00 zł – brzuch, uda pośladki 1h

179,00 zł – całe ciało 1,5 h
Terapia przeciw bliznom i rozstępom (obszar ok.15cm2)
laser + ultradźwięki
Zabiegi goją, rozjaśniają i nie dopuszczają do pojawienia się zrostów i zgrubień.
39,00 zł - dziesiąty zabieg gratis!
Masaż blizny
laser + ultradźwięki
Po całkowitym zrośnięciu się rany wskazany jest masaż blizny, który pozwoli ją zmiękczyć i nie doprowadzić do zrostów. Masaż wskazany jest również przy starych bliznach jednak, wtedy potrzeba dłuższej terapii.
20,00 zł – 15 min
dziesiąty masaż gratis

Terapia łączona:
10x laser, ultradźwięki i masaż blizny
500,00 zł