SPA

Centrum Medyczne Radom Spa Masaż Rehabilitacja

Pakiet SPA - podstawowy 1 h
Relaksacyjny masaż całego ciała plus masaż twarzy, szyi, dekoltu.
99,00 zł
MASAŻ CIAŁA GORĄCYMI KAMIENIAMI 1h
Rytuał obejmuje ciało, głębokie ciepłe odprężenie całego ciała. Opływowe ruchy i przyjemne ciepło gorących kamieni masujących całe ciało wpływa odprężająco na ciało i zmysły.
119,00 zł
RYTUAŁ GORĄCYMI KAMIENIAMI 1,5hRytuał obejmuje ciało, twarz, dłonie i stopy skupiając się na miejscach energetycznych ludzkiego ciała. Kamienie przykładane do odpowiednich punktów rozprowadzają ciepło i energię w całym ciele pozostawiając po zabiegu głęboki spokój, odprężenie i harmonię. 149,00 zł
JEDWABNA CEREMONIA 1,5h
Masaż relaksacyjny całego ciała TAI-CHI na bazie jedwabiu, masaż liftingujący twarzy, szyi i dekoltu, maska na twarz, wykończenie zabiegiem z kwasem hialuronowym i masaż dłoni masłem SHEA.
149,00 zł
169,00 zł - masażem i maską na stopy
KOLAGENOWE NAWILŻENIE 1,5h
J.w. kosmetyki na bazie kolagenu.
149,00 zł
169,00 zł - masażem i maską na stopy
EKSKLUZYWNA CEREMONIA dla twarzy i ciała 2h
Relaksacyjny masaż całego ciała, masaż dłoni i stóp z nałożeniem maski, zabieg bankietowy na twarz (demakijaż, tonizacja, peeling kawitacyjny, serum, maska algowa, masaż twarzy, krem).
200,00 zł
CEREMONIA MIODOWE ODŻYWIENIE I BLASK 2h
Zabieg błyskawicznie oczyści, odżywi skórę głęboko ją nawilżając i nadając miękkość i wygładzenie. Cukrowy peeling z miodem całego ciała, miodowa maska do ciała, bodywrapping (owinięcie folią przez co maksymalnie wchłaniają się substancje odżywcze takie jak miód, mleczko pszczele, witamina A+E), wmasowanie regenerującego miodowego serum.
200,00 zł
AROMATYCZNY MASAŻ CIAŁEGO GORĄCĄ ŚWIĘCĄ 1h/ 1,5h
Orientalny masaż święcą na bazie aromatycznych olejów zapachowych. Głębokie i ciepłe odprężenie. Skóra pozostaje nawilżona i niezwykle gładka.
119.00 zł - 1h

149.00 zł - 1,5h
AROMATYCZNY MASAŻ GORĄCYMI OLEJAMI 1h/ 1,5h
Wyciszający, rytualny i w pełni relaksujący masaż całego ciała z zastosowaniem ciepłych olejków z dodatkiem naturalnej mieszanki olejków eterycznych.
99.00 zł - 1h

139.00 zł - 1,5h
CZEKOLADOWY DESER DLA SKÓRY 1h/1,5h
Ciepła oryginalna czekolada wykorzystana przy masażu całego ciała działa silnie odprężająco i regenerująco. Poprawia krążenie, redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej i wpływa na zmysły i podkręca apetyt dlatego do tego zabiegu dodajemy słodki poczęstunek. Możliwość owinięcia folią przez co składniki z czekolady mocniej wnikną w skórę maksymalnie ją regenerując. Do zabiegu wykorzystywana jest jadalna czekolada, przez co zabieg jest jeszcze bardziej apetyczny.
119.00 zł -1h
149.00 zł - 1,5h
+20,00 zł bodywrapping z owinięciem folią
CZEKOLADOWY ZABIEG NA CAŁE CIAŁO 1h
Czekoladowy peeling odżywczo-regenerujący dokładnie oczyszcza usuwając martwe komórki naskórka i przygotowuje skórę do aplikacji kolejnych preparatów oraz masaż ciała masłem czekoladowym z olejem z baobabu i chilli.
99,00 zł
ZIOŁOWY MASAŻ CIEPŁYMI STEMPLAMI 1h
Regenerujący i zdrowy dla skóry a jednocześnie pobudzający zmysły masaż stemplami na bazie ziół. Dotleniają i regenerują skórę. Do wyboru kawowy (pobudzający), ziołowy i orientalny.
139,00 zł
GENTLEMAN'S DREAM 2,5h
Ekskluzywna ceremonia tylko dla panów. Rozpoczynamy od peelingu z nutą orientu natomiast podczas masażu będzie można się przenieść w orientalny sen. Oderwać się od codzienności, poczuć błogi spokój i głęboki relaks podczas godzinnego masażu relaksacyjnego Tai-Chi na bazie orientalnych ciepłych olejków, masażu dłoni, masażu twarzy, szyi i dekoltu i masce do twarzy z serii tylko dla panów z męską nutą zapachową.
249,00 zł
SPA NA STOPY I DŁONIE - 45 min
Peeling enzymatyczny na stopy, masaż z kremem zmiękczającym z kompleksem AHA, akupresura. Masaż dłoni, peeling oraz maska na dłonie i stopy naturalnym masłem SHEA.
79,00 zł
LEKKIE NOGI
Masaż nóg i stóp (50 min). Drenujący masaż nóg, zgodnie z przepływem limfy nadaje efekt lżejszych smuklejszych nóg oraz odprężonych stóp.
79,00 zł