O nas

Centrum Medyczne FizjoMedica to nowoczesny kompleks medyczny świadczący szeroki zakres usług medycznych w ramach umowy z NFZ oraz komercyjnie, dostosowanych indywidualnie do każdego pacjenta.

Ideą przychodni jest kompleksowość i najwyższa jakość wykonywanych usług. Najważniejszym punktem terapii jest celowość, czyli cel jaki pacjent chce osiągnąć. Wyznaczamy szczeble leczenia po których będziemy się wspinać aż do osiągnięcia zamierzonego celu.

Nasi specjaliści stawiają na rozwój. Ukończyli Uniwersytety Medyczne i ciągle pogłębiają swoją wiedzę, odbywają specjalistyczne kursy, po to by pacjent leczący się w naszym Centrum mógł korzystać z nowoczesnych terapii dających najlepsze rezultaty.

Nasi Lekarze:

Poradnia rehabilitacji NFZ

  • dr Joanna Czekaj - lekarz rehabilitacji medycznej
  • dr Wiesław Górlicki - lek. med. Spec. chirurg ortopeda, traumatolog

Lekarz ortopeda

  • dr Tomasz Szynkarczuk - lekarz ortopeda

Dlaczego My?

1

Fachowe, indywidualne podejście - Pacjenci, którzy wybiorą naszą przychodnię spotkają się z miłą i fachową obsługą, celnymi diagnozami i odpowiednim leczeniem.

2

Godziny otwarcia dopasowane do pacjenta - Przychodnia będzie otwarta: pon-pt w godz. 8:00-18:00. Dojazd do pacjenta dopasowany indywidualnie według życzenia.

3

Krótkie terminy realizacji - Wszyscy pacjenci będą obsługiwani natychmiastowo i kompleksowo. Nasza oferta zawiera wszystkie możliwe zabiegi rehabilitacyjne i zajęcia dostosowane do potrzeb pacjenta.

4

Przystępna cena - Jeśli chodzi o cenę i ofertę zdecydowanie konkurujemy z innymi placówkami. Dodatkowo zachęcamy do skorzystania z pakietów promocyjnych.

5

Nowoczesny sprzęt - Usługi wykonywane są na najnowszej generacji urządzeniach i przyrządach rehabilitacyjnych.


6

Przyjemne i czyste otoczenie – Zapewniamy nowy, wyremontowany lokal, przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Pacjenci do dyspozycji mają własne szatnie, łazienki, oraz aneks wypoczynkowy.

7

Łatwy dostęp - Bardzo ważnym aspektem decydującym o wyborze naszej przychodni jest przystępność komunikacyjna (w odległości kilkudziesięciu metrów przystanki autobusowe, bezpośrednio przy lokalu przejście dla pieszych i duży parking).